Internet jest pełen wszelkiego rodzaju opowieści kobiet, które musiały przeprowadzić się podczas ciąży i opisują one o tym, jak stresująca i przerażająca jest taka sytuacja. Ale nie musi tak być. Jest tylko kilka kluczowych sposobów, aby przeprowadzić się w czasie ciąży.

1. Zorganizuj swojego nowego lekarza.

Nie ma dwóch opinii na ten temat – musisz mieć absolutną pewność, że będziesz miał zaplanowane kontrole po przeprowadzce w nowe miejsce. Sprawdź http://www.removals.waw.pl/. Tak więc pierwszą rzeczą w przeprowadzce podczas ciąży jest uzyskanie nowego lekarza.
Staje się to trudne, jeśli przeprowadzasz się do nowej dzielnicy Londynu lub Wielkiej Brytanii.

Nie można zmienić lekarza przed zameldowaniem się tam na stałe, a to oznaczałoby tylko więcej wyjazdów.

Masz dwie możliwości:
Możesz zrobić dodatkową trasę do nowego miasta i podpisać swój stały adres, a następnie wrócić do domu na przeprowadzkę.
Możesz też umówić się na wizytę u lekarza później, po przeprowadzce po zameldowaniu się na nowy adres.

2. Pakuj wszystko sam.

Podnoszenie i przenoszenie rzeczy nie wchodzi w grę. Ale nic nie powstrzymuje Cię przed pakowaniem. Pomocne zasoby http://www.movers24.com.pl/przeprowadzka/92-przeprowadzic-sie-kotami.html. Zwłaszcza, gdy nikt inny, jak tylko ty jesteś w stanie umieścić swoje własne rzeczy w dobrym porządku do jazdy.
Bądź kreatywny i poświęć swój czas. Znalezienie miejsca na każdą drobną rzecz może być również bardzo stresujące. Zapakuj pudełka i nie zapomnij o etykietowaniu. Być może nie jesteś aktywnym uczestnikiem dnia przeprowadzki, ale nadal możesz się lepiej zorganizować niż ktokolwiek inny.

3. Oczekiwane wstrząsy na trasie.

Przyjmij do wiadomości, że czasami sprawy nie idą zgodnie z planem. Nie musi to być spowodowane tym, że jest to przeprowadzka, nie dlatego, że jesteś w ciąży, może nawet nie dlatego, że się przeprowadzasz i jesteś w ciąży. Po prostu.
Wszechświat działa przeciwko nam, jeśli tylko tego chcemy. Przyznanie, że nie wszystko jest w naszych rękach jest dobre i daje spokój ducha. Jest to najlepszy sposób na uniknięcie stresu.
Ale nawet sam fakt, że próbujesz pozwolić swojemu umysłowi kontrolować adrenalinę i wszystkie inne hormony może wystarczyć.
Pomaga również piłka antystresowa. Przecież w czasie ciąży nadal się przeprowadzasz, a na tylnej ścianie furgonetki coś się po prostu stłukło. Ściskaj piłkę.

4. Jedz i zostań nawodniony.

Traktuj to jak każdy inny dzień, kiedy pijesz dużo wody i jesz dużo smacznych potraw. I nie, nie pakuj obiadów. Zatrzymaj się w restauracji. Przenosisz się w czasie ciąży, traktuj siebie tak, jakbyś po prostu nie troszczyła się o siebie.

5. Pomyśl o przyszłości.


W końcu jedyną rzeczą, która tak naprawdę powstrzyma stres, jest myśl o nowym miejscu. Jak ładnie byłoby po tym, jak się z nim zetknąłeś i jak dobrym pomysłem było przenieść się tam przed urodzeniem dziecka, zamiast przeprowadzać się z noworodkiem.
Myśl pozytywnie!